הדפסה על חולצות בפתח תקוה

מעוניינים ליצור חולצות ייחודיות ומקוריות? באמצעות הדפסה על חולצות תוכלו להשיג את מטרתכם. כאן תוכלו לקבל את כל הפרטים בנושא הדפסה על חולצות: כיצד זה נעשה, איפה עושים את זה וכמה זה אמור לעלות.

אם אתם צריכים חולצות לחתונה שלכם, חולצות לקבוצת הריצה או חולצות מודפסות לילדים - כל שאתם צריכים זה לקנות חולצות ולפנות אלינו ונחבר אתכם לאחד מכמה בתי דפוס שלנו שמתמחים בנושא של הדפסה על חולצות. בתי הדפוס שלנו שמתמחים בתחום החולצות פרוסים ברחבי הארץ - אם אתם רוצים להדפיס חולצות בירושלים או להדפיס חולצות בתל אביב - תתקשרו עכשיו לקבל הצעה.

השיטות השונות להדפסה על חולצות: דפוס משי, דפוס צילינדר (הדפסת לייזר), שיטת אופסט (באמצעות צבעי שמן), מדבקות, הדפסה דיגיטלית
קרא עוד
בן ליין יצור והדפסה

הסדנא 6 פתח תקוה 49222

חברת בן ליין בע"מ מציעה מבחר רחב של מוצרים להדפסה. לחברה יותר מ-20 שנות ניסיון בהפקת חולצות מודפסות, במגוון דגמים ובאיכות מעולה. מומחי החברה משתמשים בטכנולוגיות הדפוס...

רן ספורט

גזית 9 פתח תקוה

בימינו, אפשרויות הצריכה בלתי מוגבלת ועדיין בסופו של דבר, כולנו קונים באותם מקומות. עולם האינטרנט פתח לנו, בשנים האחרונות, אפשרויות נוספות, כמעט אינסופיות, למכירת וקניית...

שאלות ותשובות בתחום הדפסה על חולצות

איך נקבעים עלויות שירותים של בתי דפוס בפתח תקווה?

עלויות הדפסות בפתח תקווה נקבעות על ידי נותני שירותים על פי פרמטרים שונים. בין היתר, המחיר נקבע על פי סוג השירות, כמות ההדפסות, סוג החומרים בהם נדרש להשתמש, סוג העבודה ומאפיינים אחרים. באופן טבעי, כל בית דפוס בפתח תקווה יקבע את התמחור שלו גם בעת להיצע וביקוש ולמוניטין שלו. כל בית דפוס, יציג בפני הלקוחות שלו את התמחור, כאשר המחיר יכול להשתנות בהתאם לכמות. ככל שהלקוח יבקש כמות גדולה יותר של הדפסות, ייתכן מאוד שהמחיר פר מוצר יהיה יותר נמוך, למרות שבאופן טבעי, המחיר הכולל עבור כל השירותים, יהיה הרבה יותר גבוה.

איך בוחרים בית דפוס בפתח תקווה?

בתי דפוס בפתח תקווה מספקים שורה ארוכה של שירותים, בין אם זה למגזר הפרטי ובין אם זה למגזר העסקי והציבורי. על מנת משירותו של בית דפוס בפתח תקווה, באופן אופטימאלי, יהיה נכון לבחון את השירותים שהוא מציג אל מול האיכויות והזמינות שלו, מתוך כוונה לבחור בית דפוס אליו יהיה אפשר לפנות בכל עת שנידרש לעבודת דפוס, גם אם זה לעיתים רחוקות ולא באופן שוטף. רצוי לבחור בית דפוס בפתח תקווה, אחרי סקר שוק מעמיק, כולל המלצות וחוות דעת של לקוחות שנעזרו בשירותיו בעבר ואפשר להסתמך עליהם לבחירה עתידית נכונה.

מה הדרך היעילה והאפקטיבית ביותר לעבוד עם בתי דפוס?

בתי דפוס מציעים היום ללקוחות שלהם שיטות עבודה מהירות, פשוטות ויעילות מולם. הדרך הטובה ביותר לעבוד מול בית דפוס, היא באמצעות שליחת מסמכים במייל אל בית הדפוס, בהתאם להוראות שהמקום מספק, ובהתאם, אנשיו דואגים להדפיס את העבודה הנדרשת. שירות זה אפשרי הן במקרים שמדובר על עבודות הנדרשים לשירותים פרטיים, דוגמא הזמנות לאירועים או אלבומי תמונות והן כשמדובר על שירותים המיועדים לעסקים ובעלי מקצוע, כמו למשל, במקרים של פרסומות, תוכניות עבודה, ספרים, וחוברות. ישנם בתי דפוס המספקים גם שירותי ייעוץ לעיצוב נכון ומותאם של העבודה. כך שהתהליך יתבצע בצורה הרבה יותר נכונה ומקצועית.

הבנתי שהוצאת גלופה (עבור הדפסה על חולצות) בשביל דפוס משי תעלה משהו כמו 200 ₪. כמו כן להבנתי כל גלופה היא יחודית לצבע אחד בלבד. השאלה שלי: אם רוצים להשיג תמונה צבעונית, באיכות כמו של הדפסה, כמה גלופות שונות צריך?

גלופה (ודפוס משי בכלל) היא אופציה זולה יותר ככל שנפח העבודה (כמות החולצות שמייצרים) גדולה יותר. עם זאת חשוב להיות מודעים לכמה בעיות פוטנציאליות (ובכלל לא נדירות) שבהדפסה רב-צבעית בטכנולוגיה של דפוס משי. הבעיה הכי גדולה נקראת "פגמים בסופרפוזיציה" בעגה המקצועית.

הכוונה היא שבין גלופה אחת לשניה, המדיום (במקרה שלכם- חולצה) זזה טיפה, כך שהגלופות לא בדיוק חופפות, מה שיצור עיוותים בצבע ואפילו בצורת התמונה.

הבעיה השניה היא בדיוק מה שאמרת: בעיקרון מספיקים שלושה צבעי יסוד כדי ליצור כל צבע שהעין האנושית מסוגלת לזהות (בעין בדיוק שלושה סוגי קולטנים, ולמעשה כל הצבעים שאנו רואים הם שילובים של עוצמות שונות של אותם שלושה צבעים), אבל מטעמים טכניים שונים (שלא נכנס אליהם כאן...) צריך משהו כמו 5-6 צבעים כדי להשיג תוצאה טובה באמת.

מרבית ההדפסות הדיגיטאליות משתמשות בשישה צבעים, בעוד שבדפוס משי (שוב, בגלל העלות של כל גלופה...) משתמשים בשלוש-ארבע. לכן אם המטרה היא לקבל באמת תמונה בצבע מלא, הייתי הולך לכיוון של דפוס דיגיטאלי. אם מדובר בתמונה פשוטה יותר, אולי כדי לשקול גלופה אחת או שתים, שיכולות להביא מגוון לא קטן של צבעים... בהצלחה.

האם יש בין דפוס על חולצות בהירות לבין דפוס על חולצות כהות?

כן, הדפסה על בד כהה (טריקו או כל בד אחר) דורשת מספר שכבות של דפוס כדי שיהיה ניתן לראות את מה שמדפיסים. לכן בהדפסה על בד כהה, קל יותר להרגיש שמדובר בדפוס. במקרה כזה אגב, גם העלויות מתייקרות להבדיל מדפוס על בד בהיר.

רצינו להדפיס חולצות צבעוניות (צבע מלא משני הצדדים) בכמות לא גדולה (10-20 חולצות). מה המחיר הצפוי לחולצה?

במידה ומדובר אכן בכמות כה קטנה, בייחוד כאשר מדובר על עבודות הדפסה גדולות במספר צבעים, מומלץ מאוד לבחור בדפוס דיגיטאלי. מחיר ההדפסה לכל חולצה יעמוד על 3-10 שקלים לצד.

על מחיר זה יש להוסיף כמובן את מחיר חומר הגלם- החולצות. חולצות טריקו רגילות מכותנה תעלנה בין 5-20 שקלים לחולצה. חולצות קפוצ'ון לעומת זאת ימכרו במחיר גבוהה יותר, בין 30-40 בדרך כלל. מחיר דומה ידרש עבור חולצות פולו.

כתבות נוספות שיעניינו אותך

טריק צבע

הדפסה על חולצות - לובשים את שנות השמונים עם איכות של שנות האלפיים

טכנולוגיית הדפוס מפותחת כיוםעד כדי כך שניתן להדפיס כל הדפס אשר תחפצו בו על גבי כל בד ובאיכות גבוהה כך שאין חשש כי ההדפס ייפגע או יירד. פשוט...

הדפסת חולצות – המדריך המלא באינטרנט

הדפסת חולצות – המדריך המלא באינטרנט

טכנולוגיית ההדפסה הינה מתקדמת ומאפשרת הדפסה על מגוון של חולצות ממגוון סוגי בדים וכך ניתן להנות מהדפסות מקוריות על חולצות אהובות בתקופת ילדותי...

טריק צבע

הדפסת חולצות עבודה - להיראות ייצוגיים בכל עבודה

כיום עם הטכנולוגיה המתקדמת ניתן להדפיס על כל סוגי הבדים, לכן אל תגבילו את עצמכם או והדפיסו על מגוון חולצות ובדים בהתאם למטרה. קבוצות ספורט...

טריק צבע

הדפסה על בד - מי אמר שהדפוס מת?

התפתחות הטכנולוגיה של בתי הדפוס הביאה לכך שכיום ניתן לבצע הדפסה על בד ברמה גבוהה, הדפסה שנתפסה בעבר כלא איכותית עקב חוסר עמידותו של הבד עד...