enter-article הדפסה על חולצות - לובשים את שנות השמונים עם איכות של שנות האלפיים - ארגון בתי דפוס ארצי
בתי דפוס » מאמרים וחדשות » הדפסה על חולצות - לובשים את שנות השמונים עם איכות של שנות האלפיים

הדפסה על חולצות - לובשים את שנות השמונים עם איכות של שנות האלפיים

טכנולוגיית הדפוס מפותחת כיוםעד כדי כך שניתן להדפיס כל הדפס אשר תחפצו בו על גבי כל בד ובאיכות גבוהה כך שאין חשש כי ההדפס ייפגע או יירד. פשוט בחרו את התמונה או ההדפס הרצוי ותהנו ממנה בכל מקום שתבחרו על חולצתכם

האם גם אתם בילדותכם נהגתם להסתובב בשווקים ומיד לעוט לעבר דוכן הדפסת חולצות? אם כן,תשמחו לדעת שגם היום תמצאו דוכנים אלו אך הטכנולוגיה התקדמה מאוד מאז שנות ה-80 והדפסה על חולצות כיום כמו גם הדפסה על בד הינה מהירה ואיכותית הרבה יותר, דבר אשר מבטיח כי ההדפס לא יירד בכביסה ומעבר לזה, הנכם יכולים לקבוע מה יהיה ההדפס על חולצתם – דבר אשר לא ניתן היה לעשותו בעבר.

הדפסות, רבותי, הדפסות

הדפסת חולצות יכולה להעשות באופן עצמאי בביתכם וכך כביכול לחסוך בכסף אך האם זה באמת שווה? בתשובה היא חד-משמעית לא. רבים הם המקרים בהם ההעברה לחולצה מהנייר הינה חלקית או כלל לא עוברת וכן אין זהו תהליך איכותי כלל ולכן גם ההדפס בסופו של דבר יירד לאחר מספר כביסות. בכדי להנות מהדפס מקורי ואיכותי על חולצתכם הדרך הטובה ביותר היא לפנות לחברות המתמחות בהדפסה על חולצות ו/או הדפסה על בד ולתת להם לעשות את העבודה. בעזרת ציוד משוכלל ומכונות ענקיות, התמונה המועדפת עליכם עוברת מהמסגרת אל החולצה ובאיכות גבוהה כך שהצבע הינו עשיר, ברור וההדפס לא יורד גם לאחר כביסות רבות.

הדפסה על חולצות יכולה להעשות במספר שיטות והן להלן:

הדפסה דיגיטלית ישירות על הבד – בשיטה זו משתמשים במדפסת מיוחדת המבוססת על צבעי משי ומדפיסה את ההדפס לתוך סיבי הבד. שיטה זו מתאימה לחולצות כהות ולכל סוג של גרפיקה וזה היתרון שלה, אין הגבלת צבעים מכיוון שהצבעים נכנסים ישירות לסיבי הבד.

דפוס סובלימציה – שיטה זו היא דפוס דיגיטלי עם צבעים מיוחדים כאשר בחימום של כ-200 מעלות זלציוס התמונה או הדפס נטמעים בבד. שיטה זו מתאימה להדפס על בדים בהירים וסינטטיים.

הדפסת חולצות בחיתוך טפט בפלוטר – שיטה זו מאפשרת להדפיס על גבי חולצות כהות אותיות וכיתובים ללא רקע. היתרונות בשיטה זו שניתן לבצע אותה בכל כמות ובאופן מיידי ללא הכנת גלופות. לעומת זאת ישנו גם חיסרון והוא כי לא ניתן לבצע את החיתוך באיורים אשר הינם מורכבים.

הדפסת משי – שיטה אשר בה מכינים גלופה ובעזרת מריחת צבע על הגלופה נעשה ההדפס הרצוי על החולצה. היתרון הבולט הוא כי ניתן להדפיס על כל צבע של חולצה ובכל איור, כאשר החיסרון של השיטה שלא ניתן לבצעה מיידית במקום.

 הדפסה בעזרת מדבקות – מדבקות אשר מודפסות במדפסת דיגיטלית והדבקת ההדפס על החולצה נעשית דרך גיהוץ בחום גבוה או התכת ההדפס אל החולצה בעזרת מכונה. שיטה זו לא בין המומלצות מכיוון שאינה נחשבת לאיכותית ביותר וההדפס עשוי לרדת לאחר מספר כביסות.

מה חשוב לדעת על הדפסת חולצות

סוג הבד עליו אנו מדפיסים הינו חשוב באותה מידה כמו שיטת ההדפסה. ככל שהבד איכותי ועמיד יותר, כך ההדפס יהיה קבוע יותר, לא יימרח ולא יתקלף.החולצה צריכה להיות עמידת דיו וכן הדיו צריך להיות דיו-פיגמנטי כך שלא ידהה ויהיה ברור. כאשר גם בד החולצה וגם שיטת ההדפס הן איכותיות ההדפס לא יירד לאחר כביסות רבות ולא ייפגע גם באקלים משתנה. בתי דפוס אמינים יספקו לכם דוגמאות לסוגי החולצות וההדפסים השונים.

יתרונות וחסרונות של הדפסת חולצות

היתרון הבולט ביותר הוא כי ניתן להדפיס כל תמונה וכל הדפס בכל מקום על גבי החולצה והמחירים הינם נוחים ביותר. אם בעבר נאלצנו לבחור מהדפסים קיימים, כיום ניתן להגיע לבית העסק עם התמונה אותה אתם רוצים להעביר אל הבגד או אף לשלוח להם במייל והם כבר ידפיסו את התמונה בגודל הרצוי באופן איכותי על גבי כל בד בין אם כהה או בהיר.

החיסרון הינו כמובן כי הדפסה איכותית לא ניתנת להורדה מהבגד ולכן כאשר תרצו הדפסה שונה, תצטרכו או להדפיס על בגד חדש או לבצע הדפס חדש על זה הקיים בכדי לכסותו.
 
כמה זה עולה לנו

הדפסים על גבי חולצות הם מאוד שכיחים ולכן המחירים הינם מאוד נוחים וזמינים לכל כיס. כך נמצא הדפס על חולצה לבנה במחיר של כ-39 ש"ח, הדפס על חולצה כהה כ-59 ש"ח. כמו כן שווה לנצל את מבצעי סוף שנה או סוף עונה וכך תמצאו מחירי הדפסה על חולצות במחיר של כ-25 ש"ח ואף מבצעים כמו טי-שירט + 2 הדפסות תעלה לכם כ-20 ש"ח.
 

תמיד בדקו מבצעים שונים לפני שאתם מזמינים ושאלו על מחירי סוף עונה בכדי לנצל את המחירים הנוחים. כמו כן ברוב המקרים כאשר תזמינו כמות גדולה יותר של חולצות מודפסות תוכלו לבקש הנחה ומחיר נוח מחברת ההדפסות

עוד באותו נושא

הדפסת תמונות – הדרך הטובה להציג תמונה

הדפסת תמונות – הדרך הטובה להציג תמונה

מהאינסטגרם, מהסלולאר או מהטאבלט, לא משנה מאיפה, אתם יכולים להדפיס תמונות והכל תוך כמה דקות בודדות!   המבוגרים יותר בוודאי זוכרים שאחד ההתפתחויות...

הדפסת חולצות – המדריך המלא באינטרנט

הדפסת חולצות – המדריך המלא באינטרנט

טכנולוגיית ההדפסה הינה מתקדמת ומאפשרת הדפסה על מגוון של חולצות ממגוון סוגי בדים וכך ניתן להנות מהדפסות מקוריות על חולצות אהובות   בתקופת...

שירותי בתי דפוס

שירותי בתי דפוס

למרות האינטרנט והמדפסות המתוחכמות שנמצאות בכל בית, לא איבדו בתי דפוס מערכם. במאמר זה נציין כמה מהשירותים שהפכו אותם למה שהם בתי דפוס מספקים...

הזמנות לחתונה - המחירון שיתאים לכולם

הזמנות לחתונה - המחירון שיתאים לכולם

אחד הטקסים הידועים בארגון חתונה הוא, עיצוב הזמנות. מלבד הזוג הצעיר שמתרגש מהאירוע, גם בתי דפוס נהנים מזה. לא מעט בתי דפוס רבים מאוד מציעים...

מדריך דפוס דיגיטלי

מדריך דפוס דיגיטלי

בעולם שצועד אל דיגיטזציה מתקדמת היה זה רק עניין של זמן שגם בתי דפוס יעברו לעולם של דפוס דיגיטלי דפוס דיגטלי הוא בין טכנולוגיות הדפוס החדשות...

string(36) "categoryהדפסה על חולצות"