אופסט דפוס ישורון בעמ

starstarstarstarstar

אודות אופסט דפוס ישורון בעמ

דפוס ישורון נוסד ב-1986 בבני-ברק ובעליו הינם בוגרי בית ספר לדפוס. צוות העובדים במקום צעיר, דינמי, מנוסה ומיומן בהפקת מגוון רחב של עבודות דפוס וגרפיקה, וסוד הצלחת בית העסק טמון בתודעת שירות גבוהה ובמתן מענה מקסימלי לדרישת הלקוחות. עם דפוס ישורון כל לקוח יוצא "צבע רצון" - כי "דפוס זה בצבע שלנו".
ברשותנו 5 מחלקות למתן הפיתרון המושלם לכל דרישה:
סטודיו לעיצוב גרפי
דפוס דיגיטלי צבעוני מהיר - מסחרי וגם ליחידים
דפוס דיגיטלי צבעוני מהיר וחכם - משולב בגרפיקה ובמידע משתנה
דפוס אופסט קונבנציונלי - להדפסת ניירת מסחרית ולפרוצס צבעוני
גימור - כריכה, קיפול, ספירלה ואריזה
סטודיו לעיצוב גרפי
הסטודיו לעיצוב גרפי מצויד במחשבים מתקדמים המאפשרים עבודה מהירה, בשילוב יכולת טיפול בקבצים ממגוון התוכנות הגרפיות הקיימות וכן אפשרות לקבלת קבצים בדואר אלקטרוני או ב-FTP. הגרפיקאיות בסטודיו הינן בעלות אוריינטציה של עיצוב מעוף ואלמנטים שיווקיים, תוך התאמה לקונספציה הטובה ביותר לדרישת הלקוחות: עיצוב ניירת לוגו, כרטיסי ביקור, פרוספקטים, חוברות  ועוד.
דפוס דיגיטלי צבעוני מהיר (גם ליחידים)
מטרת הדפוס הדיגיטלי היא מתן מענה מהיר ומיידי לביקוש ולצרכים של לקוחות (גם של יחידים) לקבלת דפוס צבעוני - מהיום להיום ובזמן אמת.
מחלקת הדפוס הדיגיטלי מפיקה כרטיסי ביקור, גלויות, לוחות שנה אישיים, פליירים ופרוספקטים צבעוניים. כמו כן, ניתן להפיק חוברות בצבע (גם בכמות בודדת) ולבצע הדפסה דו-צדדית בו-זמנית על נייר כרומו באיכות ובמהירות מדהימה של זירוקס, ובפורמט של עד 49/32 ס"מ.
דפוס דיגיטלי צבעוני מהיר וחכם - משולב גרפיקה ומידע משתנה
הדפסה משולבת של גרפיקה ומידע עם נתונים משתנים (שם, כתובת ועוד) ועם תמונות ומסמכי צבע שונים ממסמך למסמך - כולל מספור. המחלקה מפיקה ברקודים ,שוברים למועדוני לקוחות, חוברות ועוד.
דפוס אופסט קונבציונלי - להדפסה מסחרית
הדפסת ניירת משרדית, פנקסים, ניירות פירמה ומעטפות, וכן הדפסות אופסט ועבודות פרוצס צבעוני: פרוספקטים, פליירים, עטיפות לתקליטורים ועוד.
מחלקת גימור
בתום ההדפסה ניתן לבצע גימור בהתאם לאופי העבודה: שימוש במכונת איסוף ובסיכות מחברת, קיפול פרוספקטים, כריכת חוברות בספירלת מתכת, חיתוך בגיליוטינה ואריזה בשרינק.
דפוס ישורון ממוקם ברחוב אהרונוביץ (השומר) 8 בבני ברק, ב"מגדלי שקל" - בניין שני מצומת ז'בוטינסקי - בקומת הקרקע הפונה למדרכה. הלקוחות נהנים מחניה חופשית בחניון שמעל בית הדפוס, והכניסה היא מרחוב הירדן.
למידע נוסף אודות השירות ולהזמנות, צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

אהרונוביץ 8 בני ברק

starstarstarstarstar
April 24, 2022

אין כמותם: באיכות העבודה; בטיב השרות; בזמן אספקה; בסבר פנים ובלקיחת אחריות. הלקוח תמיד צודק!

דבליצקי
דבליצקי

בתי עסק נוספים בתחום