דפוס דנה בעמ

אודות דפוס דנה בעמ

"דפוס דנה" – מקור השם:   דנה זה שם המשפחה שלנו !
אנו עסק משפחתי והשנה אנו מציינים 60 שנה להיווסדו ! 1949-  2009!
נסים דנה ז"ל, הקים את בית הדפוס בשנת 1949, ברחוב לוינסקי בתל-אביב. בשנת 1952 עבר בית הדפוס למשכנו החדש ברח' יהודה הלוי 20 בתל-אביב, משנת 1955 בית הדפוס עסק בלעדית בהפקה של טפסים משפטיים עבור קהילת עורכי הדין בישראל. בהתמחות זו צבר מוניטין רב ולמעשה "דפוס דנה" היה ידוע כדפוס הבלעדי של עורכי-הדין בישראל.
לאורך שנים רבות נסים דנה ז"ל , השריש את מקצוע הדפוס והעביר את האהבה לדפוס, לריח הצבע והחומרים לרבים מתלמידיו, תמיד העסיק בבית הדפוס נערים צעירים אשר למדו והתחנכו אצלו במשך השנים. ההתמחות המרכזית הייתה בסידור יד של אותיות עופרת. ועל כך זכה להוקרה רבה מהאגוד הארצי של בתי הדפוס בישראל ושל מערכת החינוך של אורט.
החל משנת 1994 התמקדה פעילותו של בית הדפוס ברח' דיזנגוף 74-76 בתל-אביב והיה מחלוצי הגרפיקה הממוחשבת ובשימוש במחשב המקינטוש בישראל.
החל משנה זו הפך בית הדפוס לאחד ממרכזי ההזמנות לאירועים הגדולים והידועים באיכות, בביצוע עבודות מיוחדות בשילוב של מערכות הדפסה דיגיטליות חדשות והדפסות שקע מיוחדות בניצול ציוד ההדפסה הוותיק שלנו.כמו כן, אנו מתמחים בהדפסות של דפוס בולט לסוגיו השונים, בשנת 1952 התחלנו בהדפסות המיוחדות של דפוס בולט בחום,
גאוותנו על כך כי אנו מחלוצי שיטת הדפסה זו בישראל ומתמחים בזאת עד היום.

דיזנגוף 74 תל אביב

עדיין לא התקבלו ביקורות על דפוס דנה בעמ כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בתי עסק נוספים בתחום