ריכזנו עבורכם מידע על הדפסת כובעים ממותגים, כולל תגובות ושאלות של גולשים בנושא.

סוגי כובעים להדפיס עליהם

הדפסה על כובעים משמשת עסקים רבים לצורכי פרסום, קידום מכירות. רבים מדפיסים כובעים לאירועים, תחרויות ספורט, טיולים או אירועים בית ספריים ועוד. יש המון סוגי כובעים שאפשר להדפיס עליהם: רשת, מצחייה (מכל מיני סוגים), פטרייה, בנדנה, בוקרים וכובע ליגיון זרים.

הדפסה על כובעים כרוכה בדרך כלל בתהליך הנקרא "רקמה", שבו מכונה תופרת עיצוב על הכובע באמצעות חוט. תהליך זה משמש בדרך כלל להתאמה אישית של כובעי מצחייה, כובעי ספורט, וסוגים אחרים של כובעים.

 

השלב הראשון בתהליך הרקמה הוא להפוך את העיצוב לדיגיטלי, הכולל המרת קובץ של העיצוב לפורמט שניתן לקרוא על ידי מכונת הרקמה. זה נעשה בדרך כלל באמצעות תוכנה מיוחדת שיכולה ליצור "קובץ תפר" שאומר למכונה איפה לתפור ואילו צבעים של חוט להשתמש.

 

לאחר שהעיצוב הופך לדיגיטלי, הוא נטען לתוך מכונת הרקמה, אשר משתמשת בסדרה של מחטים וחוט לתפור את העיצוב על הכובע. המכונה בדרך כלל יש מחטים מרובות שיכול לעבוד בו זמנית, המאפשר יצירת עיצובים מורכבים עם צבעים מרובים.

 

תהליך הרקמה מדויק ויכול לספק גימור עמיד ואיכותי על הכובע. זוהי בחירה מצוינת להתאמה אישית של כובעים למיתוג ארגוני, קבוצות ספורט וקבוצות אחרות.

 

כמה שיטות אחרות להדפסה על כובעים כוללים מכבש חום, סובלימציה והדפסת מסך, כל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות שלהם. לחץ חום הוא תהליך מהיר שניתן לעשות על פי דרישה אבל ההדפסה אינה עמידה כמו רקמה. סובלימציה היא תהליך המאפשר הדפסה בצבע מלא, אבל זה דורש סוג מיוחד של כובע עשוי פוליאסטר ואת ההדפסה יכולה לדעוך לאורך זמן. הדפסה על מסך יכולה להיות אופציה נהדרת להזמנות גדולות, אבל זה יכול להיות יקר יותר עבור כמויות קטנות.

 

הכובעים מגיעים ברוב הצבעים, בכל כמות – ונשמח לעמוד לרשותכם ישירות בטלפון למעלה או פנו לאחד מבתי הדפוס ברשימה למטה.

דפס מומחה בתי דפוס
אורן חיים
אור-ניב.ר - לשכת שירות ודפוס

מנהל פורום בתי דפוס באתר

אנחנו הצוות יודעים לבצע את כל עבודות הדפוס שלכם, אצלנו תוכלו להשתמש בשירותי גרפיקה ועיצוב במידה ותצטרכו. תוכלו להדפיס נייר משרדית, ספרים קטלוגים מוצרי פירסום ועוד.